20 בספטמבר 2015

היום, יותר טוב מאתמול!

פסלו של הרקולס אחרי ניצחון על האריה מנמאה 
גוף חזק (ויפה).

גוף חזק - כמה תעשיות קמו מסביב למושג, כמה כסף נשפח כדי להשיג את המטרה, כמה אנשים הקריבו את בריאותם על מנת להתקרב על הגביע הקדוש!

חבל.

חבל על הכסף והבריאות כי התשובה נמצאת בגוף השאלה, צריך רק לדעת לשאול.

לא קל.

לא קל לשאול את השאלה הנכונה כאשר בעלי אינטרס כלכלי דוחפים אותך לשאול את כל השאלות המוטעות.

מפחיד.

מפחיד לא להיות "בזרם עם כולם", לעמוד מחוץ העדר העיוור שלועס תוספים והולך לכיוון משחטת הסטנדרטים:

-          אם אין לך 200 קג' דד ליפט אתה כוסית...
מתסכל.

מתסכל לנסות ולא להצליח, לשבור את הגוף שלך בזמן שאתה משווה את עצמך לאחרים, נלחם בתחנות רוח של כפיפת חיי היום יום לשגרת האימונים ורודף אחרי רוחות רפאים של הצדקת קיומך על במת ההרמות.


שנפשט את העניינים?

אתה.

אתה מתחרה... ראוי יותר לומר - משתף פעולה רק עם עצמך! כל השוואה היא בינך לבין עצמך על ציר הזמן של חייך. מה עשית היום כדי שמחר יראה טוב יותר עבור ועבור הסובבים אותך?

אימון.

אימון הוא דרך חיים ולא פורקן שבועי במועדון כושר כשאתה עטוף במותגים כמו מתנת חג מולד וצורך מזון מפלאסטיק המבטיח להפוך אותך לבחור/ה המפרסמים אותו.

הרגל.

הרגל הינו תהליך אורגני וגמיש לשלב דברים בתוך הלו"ז שלך מבלי לכפוף ו/או לאנוס את שגרת חייך – דבר המבטיח אריכות ימים ותוצאות לאורך זמן.

הרמוניה.

הרמוניה היא שלוה פנימית והבנה שחיים הם נחל - שפעם הופך למפל מים עוצמתי ופעם בקושי מחלחל בין סלעי היער הסבוך - אבל נחל שלעולם זורם ואם המוט לא עלה היום, הוא יעלה מחר...

תוצאה.

תוצאה היא הכרה עמוקה של שיתוף הפעולה בין ה"אני" של היום לבין ה"אני" של מחר, ידיעה בלתי ניתנת לערעור שמה שהשגתי היום ישאר שלי לעולמים כי רגלי הם אלו שצעדו את הדרך.

שאלה.

השאלה היחידה שאנחנו צריכים לשאול, היא:

האם היום, אני יותר טוב מאתמול?.. !Let the monkey out

הוסף רשומת תגובה

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search